Konta użytkowników i Forum


Właśnie zostało stworzone proste Forum (Link na pasku u góry strony) bazujące na podobnej zasadzie jak odpowiedzi pod artykułami. Bardzo ważne jest aby od teraz wszystkie pytania nie związane z artykułami na stronie zadawać w formie wątków na forum.

Na razie wprowadziłem dwie kategorie: Pytania, gdzie można zadać dowolne pytanie z dziedziny elektroniki, oraz Realizacje gdzie można pochwalić się własnoręcznie wykonanym układem na podstawie schematów zawartych na mojej stronie, ale nie tylko. Najlepsze z opracowań mogą zostać przeniesione potem do Galerii Realizacji na stronie.

Proszę pamiętać że pod artykułami mają się znaleźć tylko pytania o dany projekt i nic poza tym. Wszelkie inne pytania na Forum, a propozycje nowych układów bezpośrednio na e-mail z wykorzystaniem formularza kontaktowego. Nieprawidłowe wpisy będę kasował bo straszny się bajzel robi :)

Na forum nowe tematy mogą zakładać tylko zalogowani użytkownicy, więc od teraz istnieje także możliwość założenia konta na mojej stronie. Zalogowani użytkownicy ponadto będą mogli edytować swoje posty a pola z e-mailem i pseudonimem będą wypełniane automatycznie :)

Aha... Jeszcze mam zamiar stworzyć jakiś regulamin tego forum ale to się wszystko w wolnej chwili zrobi. Na razie jest szkic regulaminu. Gdyby były jakiekolwiek problemy z zakładaniem kont proszę pisać korzystając z formularza kontaktowego.
Portret użytkownika grizz

Hahah

Ha! Konto na mirley.firlej.org...

+10 do lansu :D

Zakładać, zakładać, bo kto wie co jeszcze ciekawego będzie dla użytkowników.

Portret użytkownika kubu1203

konto

założę na pewno :) widzę, że stronka się dynamicznie rozwija :) jeszcze trochę i będzie druga elektroda :)

Portret użytkownika grizz

Oby nie...

Oby nie...

Portret użytkownika kubus1203

hehe

hehe chodziło mi o popularność :)

Portret użytkownika grizz

Popularność może, ale nie

Popularność może, ale nie kosztem jakości... a żeby jakośc była jak najlepsza, to klikajcie w reklamy od czasu do czasu ;)

Portret użytkownika mirley

Re: Strona

Staram się utrzymać jak najwyższą jakość więc dbajcie o poprawne wpisy i składne zdania, napewno się wszystkim przyda :)

-

UWAGA! Możliwy jest zakup zaprogramowanych uC i zestawów elementów itp. do niektórych projektów. O dostępność proszę pytać via email. Konkretne oferty pojawiają się w cenniku.

Portret użytkownika drowning_man

Fakt, na elektrodzie zrobił

Fakt, na elektrodzie zrobił się straszny przerost formy nad treścią...jeśli na elektrodę to ewentualnie obejrzeć DIY, lub poszukać schematu:-). A tu jak na razie wszystko elegancko. :-)

Portret użytkownika mirley

Re: FORUM

Strona w założeniu ma być bazą wiedzy a nie bezsensownym zbitkiem postów... dlatego Forum jest tu pewnym dodatkiem gdzie mieszczą się posty nie związane z niczym konkretnym ze strony.

Ps. Korzystając z okazji proszę o reklamowanie mojej strony na różnych forach itp.

-

UWAGA! Możliwy jest zakup zaprogramowanych uC i zestawów elementów itp. do niektórych projektów. O dostępność proszę pytać via email. Konkretne oferty pojawiają się w cenniku.