W czym wykonujesz lub co polecasz do wykonania opisu panelu.


Witam,
mam do ciebie Mirek pytanie w czym projektujesz etykiety do obudów lub jaki program polecasz najbardziej.Załatwiłem sobie laminarkę i mam zamiar zrobić od nowa opis do termostatu i przy okazji do podstawki programującej ale chciałbym najpierw wiedzieć w jakimś programie wykonać dosyć dokładnie i ładnie panel.Co polecasz albo używasz?
pzdr.
Portret użytkownika mirley

Re: Panel przedni

To co narysowałem zrobiłem w autocadzie, a wcześniej w jakimś innym ale nie pamiętam. Przede wszystkim dobrze jest mieć program do rysunków wektorowych, tak abyś mógł rysować obiekty po współrzędnych a nie od ręki.

-

UWAGA! Możliwy jest zakup zaprogramowanych uC i zestawów elementów itp. do niektórych projektów. O dostępność proszę pytać via email. Konkretne oferty pojawiają się w cenniku.

Portret użytkownika serv_

Re: Panel

A ja panele robię w Photoshopie :)
Wygodnie, elegancko, dokładnie, efektownie.

-

-Mamo, zrób mi kanapkę.
-Sam sobie zrób.
-SUDO Mamo, zrób mi kanapkę.
-OK.

Portret użytkownika White

Panel.

Wziąłem się za tego cada, ale chwilowo przerabiam tutoriale aby osiągnąć chociaż minimum wiedzy z zakresu tego programu.Zobaczymy może coś z tego wyjdzie.

-

Co cie nie zabije to cie wzmocni.
(Nie dotyczy kondensatora 230V)

Portret użytkownika multi

:) a jak robicie etykiete, ja

:) a jak robicie etykiete, ja od czasu do czasu drukuje na laserowce,na grubszym papierze potem lakieruje bezbarwnym akrylem w sprayu po wyschnieciu kartka robi sie biala :)( zalezy od lakieru) i jest ala zalaminowana ale nie plastikowa wodoporna potem przyklejam tasme dwustronna biala szeroka i cienka przycinam do wymiaru potem wystaczy oderwac papier woskowy i naklejic etykietke, ma jeden defekt ze przy duzej etykietce jest drobny slad polaczenia tasm bo najszersza mam na 5 cm :), ale to przy uzyciu zwyklaj kartki do xero, wykonalem tak np maske do panelu subwofera czarna z bialymi napisami z kolorowym ostrzezeniam o porazeniu proadem po otwarciu bez odlaczenia zasilania :) co po niektorzy mysla ze to kupny subwoofer. W autocad-zie napewno jest latwiej zwymiarowac ja robilem tez a PSPro. etykiety

Portret użytkownika mirley

Re: Etykiety

Odnośnie drukowania etykiet to przeważnie drukuje na papierze samoprzylepnym a potem naklejam folię samoprzylepną i jest zabezpieczenie przed wilgocią. Przynajmniej takie najprostsze :)

-

UWAGA! Możliwy jest zakup zaprogramowanych uC i zestawów elementów itp. do niektórych projektów. O dostępność proszę pytać via email. Konkretne oferty pojawiają się w cenniku.