Jaki prezent na urodziny


Witam, tak jak w temacie mam problem z doborem prezentu na urodziny mojej mamie (chciałbym, żeby było to coś elektronicznego). Liczę na Wasze propozycje (nawet te zwariowane). :) Z góry dzięki.
Portret użytkownika mirley

Re: prezent

Wykonaj lampkę RGB2, której opis znajdziesz na stronie

-

UWAGA! Możliwy jest zakup zaprogramowanych uC i zestawów elementów itp. do niektórych projektów. O dostępność proszę pytać via email. Konkretne oferty pojawiają się w cenniku.

Portret użytkownika mikol

A jeszcze jakieś propozycje

A jeszcze jakieś propozycje ;) Właśnie zastanawiam się nad takim czymś :)

Portret użytkownika rafliczek22

Lampkę plazmową ale w fajnej

Lampkę plazmową ale w fajnej obudowie (napewno nie po zasilaczu atx, ale do zasilania wykorzystaj zasilacz atx :D)

Aha, i wiem że to nie na temat ale gdyby z zasilacza atx z wyjścia np. 12V wyjąć dławik i kondy i diode a trafo wn nawinąć np. 16 zw. a na 8 zw. zrobić odczeb i odrazu podłączyć pod trafo atx to nawet nie było by trzeba kluczowania wn ale to tylko moja myśl niczym nie potwierdzona, a gdyby był to zasiłka na tl494 to regulacja f. to bułeczka

Portret użytkownika drowning_man

odp

Jako 'klosz' do lampki możesz wykorzystać kawałek pleksi i wypalić (lub wyciąc) w niej napis itp itd, światło 'wpuszczasz' w pleksi w rant i efekt jest taki, że podswietlony masz tylko napis. Chdzi mi mniej więcej o coś TAKIEGO, jest to pierwszy lepszy filmik jaki znalazłem prezentujący takie urządzenie. Sam jestem w trakcie robienia czegoś takiego, ale mniejszego, pleksi już mam, teraz się bawie z elektroniką.