Prośba o zbudowanie porządnego miernika na ICL 7107


Witam!
Jestem w pierwszej klasie szkoły łącznośći. Mam projekt do zrobienia- zasilacz. Stare wskaźniki wychyłowe są już co naj mniej nie na miejscu ;). Prosił bym ciebie- Mirley abyś zaprojektował taki miernik, jeśli byś mógł...
Wczoraj napisałem do ciebie na maila, w odpowiedzi dostałem link do dokumentacji kitu AVT 2270. Niestety skończył mi się okres testowy w GerbMagic i żadnch .PCB z elportalu nie dam rady wydrukować. Ty na tomiast zamieszczasz pięknie zaprojektowane płytki w pdf'ach . Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.
Portret użytkownika Mietek

Poszukaj

Poszukaj http://www.elektroda.pl/rtvforum/index.php?sid=930edce301c4fcdab5dd93016475df90

jest tam sporo projektów na 7107, łącznie z "płytkami" w pdf. Po co wyważać otwarte drzwi :)

Portret użytkownika gosc

Próbowałem z elektrody- tylko

Próbowałem z elektrody- tylko 1 .pdf znalazłem, niestety nie jest 1:1. Wyginanie 40 pinowej podstawki mnie przerosło, nie dałem rady..

Portret użytkownika Mietek

Wystarczyło dopilnować

Wystarczyło dopilnować poprawności wydruku pdf, nie zawsze w domyśle ustawi się 100%. Łatwiej poprawić wydruk rysunku ścieżek niż później "wyginać" podstawki :)
Projektów też jest o wiele więcej - wystarczy skorzystać z wyszukiwarki.

Portret użytkownika kaban

miernik

Portret użytkownika lyha

Właśnie z tego projektu nie

Właśnie z tego projektu nie udało mi się wydrukować w skali 1:10 ( 100%). Jak w .pdf ustawić opcję wydruku 100% ? Ja nie mam takiej możliwości...

Portret użytkownika mirley

Re: Druk

jak nie masz takiej możliwości. Drukuj z adobe reader: Klikasz "drukuj", na pierwszym ekranie co się pojawia masz "skalowanie strony", wybierasz opcje "brak" i dajesz drukuj. Domyślnie jest wybrane "dopasuj do obszaru zadruku"

-

UWAGA! Możliwy jest zakup zaprogramowanych uC i zestawów elementów itp. do niektórych projektów. O dostępność proszę pytać via email. Konkretne oferty pojawiają się w cenniku.

Portret użytkownika lyha

Mirku! Serdecznie dziękuję za

Mirku!
Serdecznie dziękuję za rozwiązanie nurtującego mnie do tej pory problemu, który utrudniał mi życie, oraz uniemożliwiał realizację projektów.